DVOJHROBOVÉ POMNÍKY

Dvoj hroby, pomníky s dvomi hrobovými miestami vedľa seba patria k najčastejšie realizovaným pomníkom na slovenských cintorínoch. Žulové dvojhroby realizujeme celozakryté alebo s obvodovými rámami, ktoré umožňujú výsadbu. Veľmi často sa realizujú dvojhorby s väčším, či menším tvarovaným výrezom v zákryte na výsadbu. Rozmery dvojhorbu sú rôzne podľa lokality, no pohybujú sa okolo šírky dva metre a dĺžky dva a pol metra.

Na takomto dvoj hrobe môžu byť dve alebo tri krycie dosky a nápisná doska, s podložkou. Tento typ pomníka vieme dodať aj so základom, dlažbou z betónu alebo prírodného kameňa a všetkými pomníkovými doplnkami ako sú napríklad písmo, lampáš a váza.

Možností ako zrealizovať dvojpomník, ako skombinovať jednotlivé kusy a ich hrúbky je veľmi veľa, inšpirujte sa ukážkou našich prác v nasledujúcej galérii. Prezrite si galériu našich najlacnejších dvojhorobových pomníkov aj s cenami, ktoré teraz ponúkame v akcii.

KLASICKÉ DVOJHROBY

Pomníky so zákrytom v menšej hrúbke z bledej žuly alebo bez zákrytu iba s rámom, sú ekonomickým riešením pre každého, kto hľadá nízku cenu, eleganciu, odolnosť proti zašpineniu a trvácnosť.

« z 3 »

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka pomníkov neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na

pomniky@zulove-pomniky.sk

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, kontaktujte nás:

Kamenárstvo STONESTORE  Sekule  Sekule 737 , +421 911 170 780

Môžete si dohodnúť aj osobné stretnutie na cintoríne.

Máte otázky ? Kontaktujte nás !