Ostatné služby

Postavením pomníka naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Okrem vytvorenia základov pod pomník ponúkame k pomníku aj terénne práce, ekologickú likvidáciu starých základov a starého pomníka, dlažbu z prírodného kameňa, z betónu, zámkovej dlažby alebo lavičky z kameňa. Pomníky sa u nás dajú kúpiť aj na splátky, splátkovým systémom spoločnosti Quatro.

Pre našich zákazníkov ponúkame aj možnosť odborného odkrytia hrobu v prípade pohrebu, pričom počas potrebného obdobia zákrytové dosky uschováme u nás vo firme a následne ich zase odborne namontujeme späť. V prípade potreby vieme dopísať písmo priamo na cintoríne, obnoviť, či prezlátiť písmo, rovnako vieme zákazníkom pomôcť s likvidáciou hrdzavých fľakov na pomníku alebo ak im na pomník vytečie vosk zo sviečok. Obnovujeme staré pomníky, čistíme mach aj zašlý mramor, či travertín.

Pre náročných zákazníkov ponúkame služby sochára, grafika, aj dizajnéra pri návrhu pomníka. Nemusíte si vyberať len z katalógových tvarov, vytvoríme pre Vás dielo na kľuč vrátane 3D vizualizácie ešte pred tým než pomník postavíme.

Ako vzniká pomník a Budovanie pomníkov na cintorínoch

« z 2 »

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka pomníkov neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na

pomniky@zulove-pomniky.sk

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, kontaktujte nás:

Kamenárstvo STONESTORE  Sekule  Sekule 737 , +421 911 170 780

Môžete si dohodnúť aj osobné stretnutie na cintoríne.

Máte otázky ? Kontaktujte nás !